Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do lidheshit me ishin e Shoqes/Shokut??

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Nese shoqa/shoku juaj ndahej nga e/i dashura/i
Dhe nese do kishit oas nje pelqim nderkohe qe ata ishin ne nje lidhje,apo te ka ber ndonji shenje qe, te le te kuptosh se te plq ty:
Pasi ndahet a do lisheshit ju me ishin e shoqes/shokut?

Mendoj se sdo ta beja asnjihere:
E para:
Nese do ta beja dicka te tille,
kjo do te thote qe se kam konsideruar shoqe.
E jo me tja bej shoqes time te ngusht,kurre.
Perpos kesaj kam pare qe provokojne besnikerin e shoqes ne menyren me te poshter.
Sdo ta beja kurr dicka te tille.
Shoqeria per mua eshte e rendesishme.
??
 
Nese shoqa/shoku juaj ndahej nga e/i dashura/i
Dhe nese do kishit oas nje pelqim nderkohe qe ata ishin ne nje lidhje,apo te ka ber ndonji shenje qe, te le te kuptosh se te plq ty:
Pasi ndahet a do lisheshit ju me ishin e shoqes/shokut?

Mendoj se sdo ta beja asnjihere:
E para:
Nese do ta beja dicka te tille,
kjo do te thote qe se kam konsideruar shoqe.
E jo me tja bej shoqes time te ngusht,kurre.
Perpos kesaj kam pare qe provokojne besnikerin e shoqes ne menyren me te poshter.
Sdo ta beja kurr dicka te tille.
Shoqeria per mua eshte e rendesishme.
??
shoqeria a shoqeri
Nese shoqa/shoku juaj ndahej nga e/i dashura/i
Dhe nese do kishit oas nje pelqim nderkohe qe ata ishin ne nje lidhje,apo te ka ber ndonji shenje qe, te le te kuptosh se te plq ty:
Pasi ndahet a do lisheshit ju me ishin e shoqes/shokut?

Mendoj se sdo ta beja asnjihere:
E para:
Nese do ta beja dicka te tille,
kjo do te thote qe se kam konsideruar shoqe.
E jo me tja bej shoqes time te ngusht,kurre.
Perpos kesaj kam pare qe provokojne besnikerin e shoqes ne menyren me te poshter.
Sdo ta beja kurr dicka te tille.
Shoqeria per mua eshte e rendesishme.
??
kurrr asnjehere eshte dicka e peshtire
 
Kurr zdo e beja,shum here ka pas provokime dhe kur kan qene be lidhje ,po un zdoja te humbisja shoqen,dhe jamlargu me pretekstin,mos me ftokur je me te dashurin ose patnerin takohemi ditet tjera :)
 
Pyetja ime eshte sa shok ?

Se shoh shume qe thojne shok
shok .

Asesi jo (sinqerisht),pse jo qe na ka rastis qe behen provokime te forta haptazi. :)
 
Me ishin thua ti, c lidhje ka besnikeria ?
Pastaj ti pse te ha kurizi ?
O vlla e ke shok ore si ska lidhje besnikeria?
Te shkosh me ishin e shokut?
Mendoj se kjo tregon se je duke i provokuar bensikerine ndaj tij.?
 
Jo sdo lidhesha kurr,,Nese do isha lidh me ishin e shoqes me duhet te prishem me shoqen,,sdo e beja kurr ta humbi nje shoqeri te vjeter per nje te re,, nuk e shoh te logjikshme nje lidhje te tille,,NO
 
O vlla e ke shok ore si ska lidhje besnikeria?
Te shkosh me ishin e shokut?
Mendoj se kjo tregon se je duke i provokuar bensikerine ndaj tij.?
Me fal a po thua me ishin, jo me ate qe ka tani ...
ishi i bie te jet ndare nga shoku po edhe po sqe ndare ska problem mjafton te jet ok ajo se me shokun rregullohem ?
 
Me fal a po thua me ishin, jo me ate qe ka tani ...
ishi i bie te jet ndare nga shoku po edhe po sqe ndare ska problem mjafton te jet ok ajo se me shokun rregullohem ?
Po mir i pytje kam une per ty.
Si do ndiheshe ti nese shoku yt i ngushte te lidhej me ishin tend,cfare do beje ti?
Si do te ndiheshee?
sdo e kishe problem?
Se po na cudit ti.
 
Ne abuzojme icik me kte termin shok kshu qe une do shkoja pjeserisht me mendimin e @Passion .
Nese behet fjale per nje shok shume te afert,me siguri sdo ndodhte.Sa per pjesen tjeter,jo vetem do lidhesha po do behesha nyje fare.
Ne kte vend te vogel qe jemi ne,pak duhet te ruhemi se mos biem kusherinj,po duhet te mendojme se mos eshte ishi ndonjerit nga lakrat e kopeshtit.
 
Pyetja ime eshte sa shok ?

Se shoh shume qe thojne shok
shok .

Asesi jo (sinqerisht),pse jo qe na ka rastis qe behen provokime te forta haptazi. :)
Ate qe konsideron shok.
Jo ate qe e njeh nga larg. Psh i njohur ne grup shoqeror.
Un po flas per shokun tuaj qe ndani biseda,mendime,halle,etjjj...
 
Edhe po të duash ta bësh, ishi do e marrë si HAKMARRJE.
Di plot të tilla që realisht janë lidhur për " hakmarrje". Unë sdo e bëja.
U shua bota për djem saqë të shkoj pas shokëve të ishiit?
Kurrë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.