Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A dëgjoni Radio Netëdy

A ju pelqen Radio Netedy

  • PO

    Votimi: 16 48.5%
  • JO

    Votimi: 17 51.5%

  • Gjithsej votues
    33
Tu ngu jam, e kam te paren ne list❤
 
@centos na thuaj nese do kete ndonje program pershendetjesh ne radio ? po pyes per @Rrelse i mbeten ca pershendetje pa bere heren e fundit.
 
Dj kush eshte aty ??
 
@centos na thuaj nese do kete ndonje program pershendetjesh ne radio ? po pyes per @Rrelse i mbeten ca pershendetje pa bere heren e fundit.
Për ata/ato që kisha konsideratë po më zhgënjejnë.
As nuk du me përshëndet më.askënd
 
Për ata/ato që kisha konsideratë po më zhgënjejnë.
As nuk du me përshëndet më.askënd
Përshëndesim njëra tjetrën po hë,se për ne se vuri kush ujin në zjarr,vec një anonim që se mora vesh kush ishte ?
@Mignonne u shembën tu e përshëndet ???
 
Përshëndesim njëra tjetrën po hë,se për ne se vuri kush ujin në zjarr,vec një anonim që se mora vesh kush ishte ?
@Mignonne u shembën tu e përshëndet ???
Kush mi ? dhe emrin ma than gabim,i meresh goja dj ? desh me tha milingona?

Dhe @Rrelse qe prisja te thoshte ndonje gje vetem ty te pershendeti ?
 
Kush mi ? dhe emrin ma than gabim,i meresh goja dj ? desh me tha milingona?

Dhe @Rrelse qe prisja te thoshte ndonje gje vetem ty te pershendeti ?
Ti e përshëndete atë??
Dj ishte për gjynof (ishalla s'më lexon)??
I emocionuar doja të thoja ?
 
Ti e përshëndete atë??
Dj ishte për gjynof (ishalla s'më lexon)??
I emocionuar doja të thoja ?
Mua smi pranuan pershendetjet ?
Dj ishte nen vezhgimin e gruas ? ka pasur mendjen te taraca qe do kalonte naten ?
 
Për ata/ato që kisha konsideratë po më zhgënjejnë.
As nuk du me përshëndet më.askënd
therrecke po te jem une ne mes aty.......... me thuaj.... vini te ka thene mua me mjafton te di qe te gjithe jane mire dhe shof jeten time si gjithkush
po tpat met hatri me mua ma thuaj
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.