Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Performanca e Dua Lipa-s me 200 mijë pjesëmarrës/ Koncerti vlerësohet si më i ndjekuri në histori nga një artiste solo

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Performanca e Dua Lipa-s me 200 mijë pjesëmarrës/ Koncerti vlerësohet si më i ndjekuri në histori nga një artiste solo​


WhatsApp-Image-2022-11-29-at-13.10.16.jpeg



Koncerti i ditës së djeshme i yllit me famë botërore Dua Lipa, është vlerësuar si koncerti më i ndjekur në histori i realizuar nga një artiste e vetme.

Me një pjesëmarrje prej rreth 200 mijë personash, shfaqja që dhuroi falas mbrëmjen e djeshme Dua Lipa ka kaluar rekordin e vendosur nga Tina Turner në 1988.

Atmosfera e krijuar mbrëmjen e 28 nëntorit do të mbetet gjatë në mendjen e mijëra të rinjve e të rejave që mbushën plot sheshin Skënderbej për të parë duke performuar, Dua Lipën, e cila përmbylli në Tiranë turin e saj botëror “Future Nostalgia”.


9a666dc0-50e4-4db8-8d88-8fba87e7d4fc-304x450.jpg



Dua Lipa këndoi hitet e saj më të famshme të kombinuara me koreografi që përcillnin energji të pashterueshme ndaj publikut, i cili këndonte së bashku me të në çdo moment. Ajo shkëlqeu gjatë gjithë mbrëmjes por i veçantë ishte dhe momenti kur realizoi me duar shqiponjën dy krenare.

Koncerti i Dua Lipës në Tiranë bëri jehonë edhe në mediat britanike që shkruanin për perfomancën e saj dhe për përmbylljen e turneut “Future Nostalgia” me pjesëmarrjen e 200 mije personave. Po ashtu nuk u la pa përmendur edhe marrja e pasaportës shqiptare të Duas, gjatë qëndrimit të saj në Tiranë.


WhatsApp-Image-2022-11-29-at-13.10.16-6.jpeg








Top Channel
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.