Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nji pyetje per te dashurimit virtual.

1-Si eshte te duash dike qe se ke takuar kurre?

Me bie ne mendje nje thenie qe spo me kujtohet autori .
"Nese me njeh shpirtin e ma do , fytyren do ma duash patjeter "

Por tani ne kohen e teknologjise edhe pa u takuar kurre mund te shihen njerezit me kamera e te flasin me ze .

E do nje person pa e takuar kurre per ate cfare ai/ajo ka nxjerr ne pah nga karakteri qe ka , sepse sado te aktrojne njerezit nje pjese te vetes e shprehin me cfare shkruajne e flasin .


2- Cfare ndjen realisht dikush qe dashuron dike ne distance?

Ndjenja eshte e bukur dhe nuk njeh distanca . Ka plot cifte qe flejne ne nje krevat e nuk ndjejne gje.
Ata qe dashurohen ne distance duhet te kene durim te presin momentin me u taku ne realitet .
Nga momenti i takimit dashuria mund te forcohet ose te zbehet , si plot dashuri qe njohjen e kane ne realitet direkt .

3-Kur putheni nga tel i mbani syt hapur apo mbyllur?

Kjo ska rendesi ? ndoshta kur e ndjen fort edhe i mbyll robi ndonjehere ?‍♀️
 
1-Si eshte te duash dike qe se ke takuar kurre?

Me bie ne mendje nje thenie qe spo me kujtohet autori .
"Nese me njeh shpirtin e ma do , fytyren do ma duash patjeter "

Por tani ne kohen e teknologjise edhe pa u takuar kurre mund te shihen njerezit me kamera e te flasin me ze .

E do nje person pa e takuar kurre per ate cfare ai/ajo ka nxjerr ne pah nga karakteri qe ka , sepse sado te aktrojne njerezit nje pjese te vetes e shprehin me cfare shkruajne e flasin .


2- Cfare ndjen realisht dikush qe dashuron dike ne distance?

Ndjenja eshte e bukur dhe nuk njeh distanca . Ka plot cifte qe flejne ne nje krevat e nuk ndjejne gje.
Ata qe dashurohen ne distance duhet te kene durim te presin momentin me u taku ne realitet .
Nga momenti i takimit dashuria mund te forcohet ose te zbehet , si plot dashuri qe njohjen e kane ne realitet direkt .

3-Kur putheni nga tel i mbani syt hapur apo mbyllur?

Kjo ska rendesi ? ndoshta kur e ndjen fort edhe i mbyll robi ndonjehere ?‍♀️
Zhum bugur ge fol do thozhde dibzi. :p
 
@Dea fol ti tkeqen se ti je mbesa driteroit une sdi me fol une di me te respektue ? dea ka bo skonto rimascente lale ik na mer nai gjo se aty e ke te piaza duomo ?
 
@Dea fol ti tkeqen se ti je mbesa driteroit une sdi me fol une di me te respektue ? dea ka bo skonto rimascente lale ik na mer nai gjo se aty e ke te piaza duomo ?
Do gje ti ?
 
Do gje ti ?
Po ik ti se te them une ca tmoresh nja 4 parfume qe si gjej knej ti kem. Shif po ka ulje te orat mer nji or meqe kena edhe sebep o jet mere bulgari qe mos vritesh shum edhe i shkelm bythve tipsit ?
 
  • Turp
Reactions: Dea
Po ik ti se te them une ca tmoresh nja 4 parfume qe si gjej knej ti kem. Shif po ka ulje te orat mer nji or meqe kena edhe sebep o jet mere bulgari qe mos vritesh shum edhe i shkelm bythve tipsit ?
Dreka si po shkon ?
Hap syte mos na e djegesh ?
 
Meqe u bo mode po e hap edhe une nje teme.
Si eshte te duash dike qe se ke takuar kurre?
Cfare ndjen realisht dikush qe dashuron dike ne distance?
Kur putheni nga tel i mbani syt hapur apo mbyllur?
Flm!
1.Eshte nje ndjenje e vecante ne fakt,shume e vecante pavaresisht se kur shtohet cdo dite e me shume kjo ndjenje behet pak e veshtire distanca
2.Ndjen ngrohtesine,dashurine,pranine e nje personi cdo moment pavaresisht se nuk e ke fizikisht e ndjen sikur e ke afer
3.Une i mbaj hapt me pa qysh dukem?
 
Meqe u bo mode po e hap edhe une nje teme.
Si eshte te duash dike qe se ke takuar kurre?
Cfare ndjen realisht dikush qe dashuron dike ne distance?
Kur putheni nga tel i mbani syt hapur apo mbyllur?
Flm!
Ish nipce ti je mo ? !!
 
Imagjino Qeroso Sa Do Shkoshit Bashk PuPu pu pu pu ma tkap pak mitrolozin mos ju mor nazar
 

Hajde mashallah po nisim energji t're
Dashnia mka bo be
Kur tum sheh ka me m'rreh
Ja ka nis 1, 2, 3 krejt per dite po i nderrojme.
Vallahi mka bo be
Kur tum sheh ka me m'rreh
Se mka ardhe te huna
Mu mka ardhe te huna
Coje pak fustanin e boj nje selfie se qashtu o puna
Ty t'ka ardhe te huna
Mu mka ardhe te huna
Coje pak fustanin hape vidiolajvin se qashtu o puna
Dashni, mos bo hajgare kjo so dashni
Me fore tua un jom ngi
Dite per dite po i nderron tiiiii
Nuk ka marre po du me t'ni
Me t'ni, me t'ni
Kur per qerosin me mlon tiiii
Pe njoh eren tone
Ta ni eren tone
Kilometrat i bone
Po prape te un vjen ti..
Se tjeter ka gjet qerosiii
Kjo dashni, tallava me raki
A tkam lon, a mke lon nuk e di...
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe iki me vrappp
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ikiiii me vrapppo
 
Syte i mbajme hapur se na duhet qe te lexojme. LoooL
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.