Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kjo është dita më me fat e vitit 2023 për 12 shenjat e zodiakut

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,971
Festat e fundvitit po afrojnë. Me dëshirat tona për t’u realizuar, falë dritave dhe dekorimeve që na rrethojnë mësoni se kush do t’i kalojë bukur festat e këtij viti, sipas astrologjisë.

Mezi po e prisni Vitin e Ri me shpresën se do të ketë fillime dhe emocione të reja?!

Sigurisht, kjo është dëshira e çdokujt. Ndërkaq, mësoni se cila do të jetë dita më me fat e vitit të ri për secilën nga 12 shenjat e zodiakut.

Dashi: 15 maj

Demi: 6 shkurt

Binjakët: 1 qershor

Gaforrja: 19 mars

Luani: 3 gusht

Virgjëresha: 5 dhjetor

Peshorja: 11 shtator

Akrepi: 24 janar

Shigjetari: 20 nëntor

Bricjapi: 14 Prill

Ujori: 17 tetor

Peshqit: 4 korrik
 
Uuu prit gomar te mbije bar
 
E paskemi afer lol
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.