Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Janari do të jetë muaji më i keq për këto shenja horoskopi

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,981
Muaji i parë i vitit 2020 nuk rezulton shumë i mirë për tre shenja të zodiakut. Ato janë binjakët, peshorja dhe ujori. Kur thuhet ‘muaji më i keq’, bëhet fjalë për diçka sfiduese në krahasim me muajt e tjerë.

Binjakët – Do të ripërcaktoni marrëdhëniet me partnerët

Nuk jeni shumë të mirë në shkëmbime emocionalet, por ka shumë gjëra që ju bëjnë të reflektoni në lidhje me financat tuaja të përbashkëta, partneritetet e biznesit dhe jetën intime në përgjithësi. Sido që të jetë, nuk ka nevojë të stresoheni sepse jeni duke e ristrukturuar këtë zonë të jetës suaj dhe muajt e tjerë do të sjellin ndryshime.

Peshorja – Do të keni biseda serioze me familjen

Ju nuk jeni shumë të mirë me konfrontimin. Ju mund të jeni në mesin e shqetësimeve me të dashurit tuaj. Për fat të mirë, do të ketë disa tërheqje që ndodhin në shtëpinë tuaj falë romancës dhe krijimtarisë, por përpara se të merrni pjesë në gjërat argëtuese, sigurohuni që të merreni me gjithçka tjetër që po ju shqetëson. Gjithasesi, kushtojini vëmendje ushqimit e trupit tuaj dhe sigurohuni që të jeni i butë me veten tuaj.

Ujori – Niveli juaj i mbrojtjes po testohet

Nuk është se do të kesh një muaj të keq. Por do të hyni në një territor të ri dhe nuk keni reflektuar ende nëse kjo është ajo që dëshironi në këtë jetë. Nëse doni që të hyni në mendjen tuaj, merrni një sekondë për të kuptuar çfarë ndjeni. Emocionet nuk janë domosdoshmërisht fortesa jote, por të paktën ti e di se si të logjikoni dhe kjo është një dhuratë mjaft e mirë.

The post Janari do të jetë muaji më i keq për këto shenja horoskopi appeared first on 360 Grade.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.