Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ish-lojtari i Barcelonës uron Real Madridin: Duhet të reflektojmë

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
pyol-573x350.jpg
Ish kapiteni legjendar i Barcelonës, spanjolli Carles Puyol, e ka përgëzuar Real Madridin pas triumfit në Champions League për vitin e tretë radhazi dhe të 4’tin në 5 vitet e fundit.

”Përgëzime Madrilenë. 4 Championsa në 5 vitet e fundit me një nga Barcën më të mirë të historisë…duhet të reflektojmë për prioritetet.”, ishte shkrimi i kapitenit legjendar të Blaugranëve në profilin e tij në Twitter.

Rikujtojmë që klubi i Barcelonës ka gjithësej 5 trofe të Champions League në historinë e tyre ndërsa Madridi ka fituar 4 trofe në 5 vitet e fundit të këtij kompeticioni.
 
Ah pyol. Binjaku im floksh:p
Uroi uroi.
 
Lojtari me fair-play ne gjitha el classicot qe ka lujt
 
Hahahhaa jo mor se ky ka qene gjithmone lider ne el classico....ramos del me tkuq perhere
Ramos si mbrojtes eshte me i forti nbot.
Por si njeri eshte me pisi.Provokon,simulon,nderhyn keq.
 
Më i keqi aty shquhet pepe o @iMp4Ct
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.