Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi për muajin Shtator/ Si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,981
Dashi

Në shtator do të përjetoni një situatë në punë ose në biznesin tuaj që mund të çojë në disa humbje, vonesa ose ndërlikime të tjera. Tani është e mundur të keni marrëdhënie të ndryshme financiare me një burrë ose të punoni me burra.Në përgjithësi, momentet e vështira në shtator nuk duhet t’ju trembin. Ata vetëm do të pastrojnë disa gjëra në jetën tuaj për të bërë të mundur disa ndryshime.

Demi

Zhvillimi i çështjeve tuaja financiare mund t’ju bëjë të lumtur, por asgjë nuk do të ndodhë vetë. Veprimet tuaja do të jenë të rëndësishme, por ato duhet të jenë të mençura dhe të arsyeshme sipas situatës specifike.Në Shtator do të keni një kohë të favorshme për të zgjidhur dokumente ose kontrata të një natyre financiare.Gjatë këtij muaji ju monitoroni zhvillimin e projekteve tuaja të filluara për të cilat keni ndarë burime kohe ose financiare.

Binjakët

Ky muaj do të jetë bujar për ju në shumë mënyra. E gjitha do të varet nga pritjet tuaja, nga ato që mendoni se meritoni ose meritoni.Sa më realiste dhe praktike të shikoni jetën tuaj, aq më shumë të ngjarë keni për të arritur sukses të vërtetë.Surprizat tani do t’ju tregojnë se gjërat e mira në jetën tuaj kanë mënyrën e tyre për t’ju arritur.Paratë nuk ka gjasa të jenë një problem i madh këtë muaj nëse keni arritur të balanconi fondet tuaja.Mund të ketë tension mbi paratë që prisni të merrni në një mënyrë ose në një mënyrë tjetër.

Gaforrja

Gjatë këtij muaji, kini kujdes me pronat dhe punët e shtëpisë tuaj. Situatat ka të ngjarë të lindin që janë shumë të vështira për t’u zgjidhur në këtë fazë.Nëse jeni në proces riparimi ose ndërtimi, mos i detyroni situatat e drejtuara vetëm nga interesi juaj, sepse efekti i kundërt mund të ndodhë. Gjatë këtij muaji do të keni mundësi më të mira financiare ose një ide më të mirë të situatës suaj financiare deri në fund të vitit.

Luani

Gjatë këtij muaji mund të arrini një rritje të vogël të të ardhurave në familjen tuaj. Gjatë këtij muaji, jini më të kujdesshëm kur punoni me dokumente financiare. Mund të krijoni pengesa ose vështirësi të padëshiruara vetë.

Virgjëresha

Shtatori nuk do të jetë një nga muajt më të suksesshëm për të arritur të ardhura ose fitime më të larta. Këshilla ime nuk është që ta përqendroni vëmendjen tuaj në këtë drejtim, por më tepër në cilësinë e detyrave dhe planeve tuaja.Është e mundur që njerëzit me biznes të bëjnë investime më të mëdha, të cilat do të kufizojnë buxhetin e tyre në një farë mase ose do të kërkojnë hua.

Peshorja

Gjatë këtij muaji do të keni një sërë arsyesh gëzimi, të rëndësishme për disa arsye. Do të jetë shumë e rëndësishme të jesh në gjendje të shijosh gjërat e vogla në jetën tënde. Mos u lakmoni për gjëra të mëdha, për sukseset e mëdha, për shumë para … shijoni atë që ju jep fati!Problemet shtëpiake ose pronësore mund t’ju habisin papritur dhe të krijojnë tension afatshkurtër në shtëpinë tuaj.

Akrepi

Nëse jeni të përfshirë në një gjykatë ose çështje juridike të një natyre financiare, mund të prisni një zhvillim të favorshëm, por këto gjëra nuk do të përfundojnë saktësisht këtë muaj. Gjatë këtij muaji, angazhime më serioze janë të mundshme në lidhje me pronën ose shtëpinë në të cilën jetoni. Jini të kujdesshëm, të saktë, diplomatikë në zgjidhjen e ndarjeve në lidhje me trashëgiminë ose angazhime të tjera të ngjashme.

Shigjetari

Nëse keni lindur nën shenjën e Shigjetarit, një nga gjërat më të rëndësishme që ju jepen në Shtator është një shans dhe fat për të zgjidhur probleme të rëndësishme që lidhen në një farë mënyre me shtëpinë ose pronën që posedoni. Tani rrethana të ndryshme do t’ju ndihmojnë të zgjidhni problemet pronësore ose financiare.

Bricjapi

Gjatë këtij muaji do të keni marrëdhënie financiare të rëndësishme ose interesante me një grua.Shtatori do të jetë një muaj i mbarë për të gjetur burime të reja të ardhurash në familje.

Ujori

Financiarisht, do të keni të ardhura të mira. Mundësitë për të reja do të shfaqen, varësisht nga ambicia dhe aktiviteti juaj personal. Shpenzimet tuaja do të jenë të larta, kështu që planifikoni mirë buxhetin tuaj.

Peshqit

Në shtator do të zhvilloni një takim për të cilin do të keni pritshmëri të mëdha. Ky takim do të jetë burimi i madh për financat tuaja. Gjithashtu do të fitoni të ardhura shtesë nga burime të tjera
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.