Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dyshimet për shortin e kurdisur? Vjen reagimi i Romës që i zbulon të gjitha

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
40,581
pec-300x182.jpg


Një foto e nxjerrë nga tifozët që kanë bileta sezonale, ku klubi për abonentët e përdorë këtë metodë duke i lajmëruar për ndeshjet që vijnë, ku shkruante se më 2 maj Roma luan me Liverpoolin.

Tërheqja e shortit vuri përballë këto dy skuadra, dhe kjo bëri që në mediet sportive e rrjetet sociale të përhapen teori të ndryshme të konspiracionit.

“Nëse kjo ndodh, nuk do t’i besoj më UEFA-s”, kishte shkruar një tifoz i futbollit, në pritje të këtij shorti.

Reagimet e shumta kanë detyruar skuadrën e Romës që të dalë me një reagim, për të sqaruar të gjitha.



“Kishte të bënte me një mbështetje teknike nga partneri ynë që shet biletat e Romës”, thuhet në reagimin e shkurtër të skuadrës italiane që kërkon të shuhen të gjitha dyshimet, shkruan Index.hr, përcjell Lajmi.net

Gjysmëfinalja tjetër në Ligën e Kampionëve është ajo mes Bayern Munich dhe Real Madrid./Lajmi.net/
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.